درباره ما

نیک سارنگ NIK SARANG

شرکت پوشش‌های صنعتی نیک سارنگ زیرمجموعه هلدینگ نیک از جمله برندهای معتبر صنعت ایران است. نیک سارنگ تولیدکننده و ارائه دهنده طیف گسترده‌ای از محصولات در زمینه رنگ‌ و پوشش‌های تخصصی صنعتی، ساختمانی و ترافیکی و سایر موارد کاربردی در زندگی روزمره و حرفه‌ای است. مدرن‌ترین و نوآورانه‌ترین روش‌ها و استانداردهای روز دنیا در فرایند تولید محصولات به‌کار گرفته می‌شود.
تولید و ارائه محصول به تنهایی کافی نیست، ما در مجموعه نیک سارنگ بر این باوریم که در صنعت رنگ باید به ارائه راهکارهای کاربردی جهت حل مشکلات و مسائل مشتریان بپردازیم. با توجه به این دیدگاه از تازه‌ترین فناوری‌ها و پیشرفت‌های حوزه تولید رنگ و پوشش در آزمایشگاه‌های خود استفاده می‌کنیم تا تخصصی‌ترین پوشش‌ها را با توجه به نیاز و شرایط اقلیمی مختلف کشور و دیگر مناطق دنیا تولید کنیم.
تمام رنگ‌ها و پوشش‌های تولید شده مطابق با اصول اخلاقی و استانداردهای حرفه‌ای و محیط زیست تدوین و تولید می‌شود. در تهیه و تدارک هر کدام از محصولات نیک سارنگ فاکتورهای بسیار زیادی در نظر گرفته می‌شود که از جنبه‌های مختلف به شرایط و ویژگی‌های هر محصول اندیشیده شده است.
از اینکه پوشش های صنعتی نسک سارنگ به عنوان “شرکت ارائه کننده راهکار مناسب در رنگ‌آمیزی و پوشش‌دهی” یاد می‌شود، بسیار خرسندیم. همواره در حال یادگیری و پیگیری تازه‌ترین پیشرفت‌های علمی و عملی حوزه تولید رنگ هستیم و کسب رضایت و اعتماد مشتریان را در اولویت اهداف خود قرار داده‌ایم. ما در این مجموعه مفتخریم که در چالش برانگیزترین پروژه‌های پوششی با شما همکاری کنیم.
محصولاتی که در شرکت پوشش های صنعتی نیک سارنگ تولید می‌شوند به اختصار عبارتند از پوشش‌های صنعتی و حفاظتی، پوشش‌های ساختمانی و تزئینی، پوشش‌های ترافیکی، تینرها و حلال‌ها و محصولاتی با اهداف خاص.

چشم انداز VISION

شرکت پوشش های صنعتی نیک سارنگ، سازمانی است که با استفاده از نوآوری، کنترل کیفیت محصولات تولیدی و دانش فنی پرسنل خود اقدام به تولید انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و دریایی متناسب با سفارش مشتری و با کیفیت بالا می نماید و امیدوار است در افق 5 ساله شرکتی با ویژگی های زیر شناخته شود.
• تولیدکننده رنگ های تخصصی
• تولیدکننده نوآور و عرضه کننده محصولات جدید
• تولیدکننده محصولات باکیفیت
• قوی ترین برند صنعت رنگ کشور
• صادرکننده نمونه
• واحد نمونه استاندارد
• مرجع کنترل کیفیت رنگ

ارزش‌های سازمانی Organizational values

تولید محصولات با کیفیت

مشتری مداری

نوآوری

تولید دانش محور

نشاط سازمانی

تخصص گرایی

کسب و کارهای ما Our businesses